ul. Miodowa 4, 32-588 Kraków 505-648-495 kontakt@promenadanieruchomosci.pl

Czy istnieje związek między ziołolecznictwem a lepszym pisaniem?

Wnioski: Istoty ludzkie są wrodzenie kreatywne. Od pierwszego ognia, przez pierwszą broń, pierwsze ubrania, aż po pierwsze wszystko. Nie byłoby to możliwe bez naszej wrodzonej kreatywności, aby zrobić te rzeczy. Jeszcze bardziej kreatywny jest zawód pisarza. Pisanie wymaga ciągłego tworzenia i odnawiania starych tekstów, literatury i innych form treści. W dzisiejszym świecie pełnym treści każdy pisarz szuka sposobu na zwiększenie swojej kreatywności. Trawka oferuje stymulację mózgu i pomaga w tworzeniu nowych sieci neuronowych, które ułatwiają nowe sposoby myślenia. Marihuana zmienia poczucie bycia i myślenia, a tym samym może bardzo dobrze działać jako twórczy impuls dla kreatywnych istot.

Istoty ludzkie są różne i wyjątkowe na różne sposoby. Dotyczy to również rozumienia i kreatywności w pisaniu. Podczas gdy niektórzy ludzie uważają palenie marihuany za problem, inni uważają, że jest to świetny sposób na pokonanie blokady pisarskiej.

Zastanawiamy się więc, czy palenie marihuany może sprawić, że staniesz się szybkim pisarzem chwastów. Jak się okazuje, kilka rodzajów badań sugeruje, że palenie marihuany może poprawić kreatywność poprzez procesy myślenia dywergencyjnego. W istocie, istnieje związek pomiędzy paleniem marihuany a lepszym pisaniem. Jednak w pisaniu chodzi o coś więcej niż tylko o bycie kreatywnym. Dlatego też zamierzamy zbadać związek między paleniem marihuany a pisaniem.

SPIS TREŚCI

  • Zrozumienie sztuki pisania
  • Marihuana a kreatywność
  • Jaki wpływ ma marihuana na umiejętność pisania?
  • Jak ustalić fakty na temat pisania z marihuaną?

Zrozumieć Sztukę Pisania

Pamiętasz, jak mówiliśmy wcześniej, że ludzie są wyjątkowi na różne sposoby, i to jest prawda, jeśli chodzi o pisanie.

Dla niektórych, pisanie może być źródłem radości, gdzie umysł może wejść i rozkwitnąć w twórczym przepływie. Jednakże, dla niektórych innych, pisanie może być jednym piekło z frustrującym doświadczeniem.

Są chwile, kiedy ludzie uważają, że tak łatwo pisać ze słowami lecącymi tylko Bóg wie skąd, pozwalając pisarzowi komunikować się w niepowstrzymanej zaporze jasny i precyzyjny sposób. Ale, czasami, proces nie zawsze jest błogi jeden. Formułowanie słów i pisanie w określony sposób może stać się umysłowym sloganem. Zdania są nieskładne, a każde słowo jest wymuszone. Palce nie potrafią nawet poprawnie uderzać w klawiaturę, a pióro z trudem nawiązuje kontakt z papierem. Na tym etapie umysł jest zamglony i trudno jest wyczarować słowa, a co dopiero przelać myśli na czyste pismo. W życiu pisarza jest to etap popularnie nazywany "writ's block". Jest to jedna rzeczywistość, która jest zarówno irytujące i frustrujące.

Na szczęście, blokada pisarza nie trwa wiecznie. Chociaż nie ma gwarancji, że nie będzie się powtarzać, istnieją metody, które można przyjąć, aby przezwyciężyć taki kłopot. Jednym z rozwiązań jest spożywanie marihuany, aby stać się jednym z wielu pisarzy, którzy znaleźli ukojenie w używaniu marihuany, aby poprawić swój flow pisarski. Co więcej, nie tylko wtedy, gdy doświadczasz blokady pisarskiej, możesz zażywać marihuanę. Palenie marihuany w okresie największego przepływu może pomóc twoim umiejętnościom pisarskim i przenieść je na wyższy poziom. Związek polega na tym, że palenie marihuany może sprawić, że wyjdziesz poza swój typowy styl i pomoże ci przekroczyć granice i osiągnąć doskonałość.Marihuana i kreatywność

Wielu marihuanistów (pisarzy używających marihuany) potwierdza, że palenie marihuany zwiększa ich kreatywność. To nie był przypadek, że kilku muzyków, wykonawców, artystów i pisarzy dołączyło do klubu używających marihuany.

Z anegdotycznego punktu widzenia, chwilę po zażyciu marihuany, umysł zaczyna czytać świat z nowej perspektywy. Nowy punkt widzenia zastępuje domyślny sposób postrzegania i analizowania świata. Umysł zainspirowany marihuaną zmienia stare poglądy, wprowadzając nowe intrygi, zachwyt i fascynację, dokładniejsze zrozumienie i docenienie. Negatywne emocje takie jak zazdrość, uraza i złość wyparowują, tworząc przestrzeń dla przebaczenia, akceptacji i zrozumienia.

Kiedy ten odnowiony i jasny stan umysłu staje się częścią procesu twórczego, rezultat jest w większości przypadków pozytywny. Umysł zawsze znajduje lepsze miejsce do oddychania, kiedy pojawia się uczucie empatii i zwiększonej uwagi. To jest właśnie to połączenie, które konopie indyjskie wnoszą do pisania i kreatywności.

To wyjaśnia, czasami, gdy natkniesz się na palaczy trawki, którzy twierdzą, jak marihuana "otwiera oczy" lub "wysadzić ich umysł." Te formy opisu są rzeczowe, ponieważ podkreślają kreatywne efekty używania marihuany. Pozytywny wpływ jest rzeczywisty, a nie jakieś wymyślone wymówki, aby zachęcić ludzi do dalszego bicia w rurę. Wielu artystów kocha trawkę z tych samych powodów - wzmacnia ich kreatywność.

Poza tym, wpływ i związek marihuany z kreatywnością i lepszym pisaniem jest dobrze udokumentowany. Według badania z 2012 r.odkryto, że marihuana zwiększyła płynność werbalną u testowanych uczestników, którzy zostali sklasyfikowani jako "mało kreatywni". Zwiększa również płynność werbalną w drugiej klasie uczestników, którzy zostali sklasyfikowani jako "wysoce kreatywni." Badanie pozwala autorom na wyciągnięcie wniosku, że spożywanie marihuany przyspiesza myślenie dywergencyjne.

Jaki wpływ ma marihuana na zdolność pisania?

Nie ulega wątpliwości, że używanie marihuany zwiększa kreatywność i sprawia, że wielu artystów śpiewa piosenki o chwastach, ale nadal nie jest jasne, jak wpływa ona na zdolność pisania. Faktem jest jednak, że wielu największych i najbardziej znanych pisarzy używało marihuany. Stephen King, Carl Sagan, Quentin Tarantino i Hunter S. Thompson to znani pisarze, którzy palili i zażywali marihuanę w trakcie swoich pisarskich wyczynów. Nawet wielki William Shakespeare podobno używał palenia jako sposobu na zdobycie inspiracji.

W skrócie, marihuana nie pomaga w produkcji pisarza chwastów prędkości.

Jak ustalić fakty na temat pisania z marihuaną?

Najlepszym sposobem na ustalenie, czy pisanie z marihuaną tworzy pisarzy marihuanowych, jest przeprowadzenie samobadania. Nie ma ustalonych zasad przeprowadzania samodzielnego doświadczenia, a jego wynik może być różny dla różnych osób. Ale na początek wybierz odmienne szczepy, takie jak Fast Eddy Automatic i Euphoria lub jakikolwiek inny, z którym czujesz się komfortowo. Możesz również spróbować dodatków lub szczepów o wysokiej zawartości CBD. Jeśli chodzi o dawkowanie, nie bierz zbyt wiele i upewnij się, że znasz dokładną dawkę lub zawartość poziomu THC w szczepach, które wybrałeś.

Jeśli stosujesz mikrodawkowanie, upewnij się, że bierzesz bardzo mało, jak dawki sub-percepcyjne. Kiedy to zrobisz, pomoże ci to zmierzyć poziom zwiększonej kreatywności, którą przynoszą konopie, nie będąc zbytnio odurzonym.

Najlepiej jest zawsze sięgać po ekstrakty CBD, ponieważ mają one tendencję do zapewniania jasnego umysłu bez wywoływania uczucia senności. Ponadto, ekstrakty lub odmiany o wysokiej zawartości CBD poprawiają koncentrację i pomagają zanurzyć się w bieżącym momencie.

Mając to na uwadze i wszystkie rzeczy dokładnie uporządkowane, można zmierzyć, czy używanie konopi indyjskich tworzy pisarzy marihuany.

Myśl końcowa

Pytanie, czy istnieje związek między paleniem trawki a lepszym pisaniem, nie zostało potwierdzone naukowo. Jednakże, z niewielkiej ilości dostępnych dowodów, jasne jest, że spożywanie trawki przyczynia się do pojawienia się pisarza chwastów prędkości. Niezależnie od tego, najlepszym podejściem do poznania i sprawdzenia skuteczności tego twierdzenia jest przeprowadzenie samobadania poprzez przestrzeganie swoich zasad. Jeśli jest coś pewnego na temat marihuany, to fakt, że ma ona znaczący wpływ na ludzi, którzy jej używają. To, czy jest on pozytywny czy negatywny, zależy od wyniku, jaki uzyskasz po przeprowadzeniu eksperymentu.Nasiona konopii