ul. Miodowa 4, 32-588 Kraków 505-648-495 kontakt@promenadanieruchomosci.pl

Medyczna marihuana w Nowym Jorku

Od początku zbliżającego się do nas wielkimi krokami roku 2016 na terenie Nowego Jorku ma zacząć funkcjonować pierwsza przychodnia, która będzie miała w swojej dyspozycji medyczną marihuanę.

Pierwsza przychodnia z marihuaną Pierwsze takie ambulatorium rozpocznie swoją działalność od stycznia i będzie zlokalizowane na terenie Manhattanu, tuż obok placu Union Square. NBC News podaje, że będzie się znajdować na 14 ulicy pomiędzy drugą oraz trzecią Aleją. Prowadzeniem tego ambulatorium ma się zajmować Columbia Care. Jest to firma, która ma swoją siedzibę na terenie Nowego Jorku i otrzymała jedną z pięciu licencji, które będą dokumentem upoważniającym do tego, by otworzyć sklep, który zajmować się będzie sprzedażą medycznej marihuany. Takim stanem rzeczy cieszą się między innymi specjaliści z Greenwave Advisors oraz Pharmacannis. Uważają oni bowiem, że jest to zmiana, która ma wielkie znaczenie. Dla nich tak naprawdę chodzi tutaj o znaczącą kwestię jaką będzie zmiana świadomości u ludzi.

Wydaje się, że to właśnie będzie najważniejsze, ponieważ tak naprawdę świadomość decyduje o tym co ludzie myślą. Wielu uważa, że teraz w końcu zobaczą i tym samym uwierzą, że marihuana może mieć pozytywne działanie na nasz organizm. W ramach wprowadzanego programu medycznej marihuany na terenie Nowego Jorku wprowadzone zostaną do obrotu jedynie substancje płynne, które będzie trzeba przyjmować doustnie. Nie będzie możliwości, by decydować się na medyczne palenie marihuany. Taka forma oczywiście nie wchodzi w grę. Jeśli chodzi o palenie to nie będzie tutaj można oczekiwać pozytywnego wpływu na zdrowie i prawdopodobnie właśnie ta kwestia decyduje o tym, że jedynie płynne środki staną się dostępne. Ponieważ właśnie płynna marihuana będzie działać pozytywnie na zdrowie.

Nasiona konopii