ul. Miodowa 4, 32-588 Kraków 505-648-495 kontakt@promenadanieruchomosci.pl

Moonflower" do kwiatów marihuany - Carlos Santana zmienia się w Cannapreneur

Bob Marley, perkusista Grateful Dead - Mickey Hart, SnoopDog, Willie Nelson, Tommy Chong, a teraz, gitarzysta Hall of Fame Carlos Santana! 10-krotny zwycięzca Grammy postanowił wejść w "canna-biz" i ogłosił swoje partnerstwo z firmą Left Coast Ventures z Santa Rosa zajmującą się produkcją marihuany.

"Sprowadźcie braci do domu, a siostry do domu już teraz. Zalegalizuj marihuanę i weź wszystkie te pieniądze i zainwestuj je w nauczycieli i edukację. Zobaczycie transformację w Ameryce," mówi Carlos Santana, który był orędownikiem legalizacji marihuany zanim podjęto kroki w tym kierunku.

Oczekuje się, że produkty Santany trafią do wybranych sklepów w Kalifornii latem 2020 roku. Produkty będą zawierały pre-rolls i flower, w momencie premiery. Jesienią 2020 roku, marka CBD z konopi zostanie uruchomiona.

"Cannabis to okno lub drzwi do innej świadomości świadomości," Santana kiedyś powiedział, a teraz sam ma zamiar otworzyć te drzwi duchowości.

Według prezesa Left Coast Ventures, Bretta Cummingsa, marki będą honorować dziedzictwo Santany i zidentyfikują szczepy i produkty, które są zsynchronizowane z jego boskimi filozofiami. Produkty będą promować duchową świadomość i dobre samopoczucie, jakie daje marihuana.. Wysokiej jakości produkty będą miały moc historycznego leczenia i terapii.

"To prawdziwy zaszczyt pracować z tak dynamicznym, legendarnym muzykiem jak Santana, który wpłynął na miliony poprzez swoją muzykę. i podziela nasze wartości i pasję, aby zalegalizować przyszłość marihuany", powiedział dyrektor generalny Brett Cummings.

Historia Santany z trawką sięga lat 60-tych, kiedy to po spożyciu marihuany słuchał Raya Charlesa i B.B. Kinga. Powiedział: "To sprawiło, że słuchałem Raya Charlesa i B.B. Kinga inaczej. Czułem się jak mały dzieciak odkrywający Disneyland po raz pierwszy, a przejażdżki były niesamowite!".

Powiedział Associated Press w 2009 roku, że pan Barack Obama powinien zalegalizować marihuanę, co pomogłoby w finansowaniu edukacji. A trzy lata później, Waszyngton i Kolorado stały się pierwszymi stanami, które zalegalizowały marihuanę do celów rekreacyjnych.

Pewnego razu, Santana został aresztowany na lotnisku w Houston z jointem marihuany, który był wielkości wykałaczki. Najśmieszniejsze było to, że policjant, który miał go zawieźć na komisariat, załamał się, gdy tylko usiadł w samochodzie i rozpłakał się. Santana otrzymał nawet królewskie traktowanie na posterunku, zanim go wypuszczono. Powiedzieli, "Ktoś popełnił błąd. Nie musisz tu być."

Santana następnie poszedł grać z Grateful Dead w Colorado. Powiedział, że patrzyli na niego z wyrazem, który mówił "Witamy w klubie", ponieważ członkowie Dead byli często ścigani i aresztowani przez policję za używanie narkotyków.

Wielu celebrytów, takich jak Santana, wykorzystało swoją gwiazdorską siłę, aby wyrazić opinię na temat konsumpcji marihuany do celów leczniczych i rekreacyjnych. Wiele stanów zalegalizowało marihuanę leczniczą, a niektóre zalegalizowały ją również do użytku rekreacyjnego. Rynek ten stale się rozwija, z 48% wzrostem sprzedaży do 15 miliardów dolarów w 2019 roku.


Kliknij, aby ocenić ten post![Total: 0 Average: 0]

Nasiona konopii