ul. Miodowa 4, 32-588 Kraków 505-648-495 kontakt@promenadanieruchomosci.pl

Piosenkarz Post Malone wchodzi na rynek marihuany z oczekiwaną premierą Shaboink

Odbiór: Post Malone, popularny piosenkarz "Better Now" ogłosił swoje plany wejścia w przemysł konopi indyjskich. Kolejny gwiazdorski dodatek do "wysokich" szeregów Snoop Dogga, Whiz Khalifa i innych. Pączek Post Malone będzie sprzedawany pod marką "Shaboink". Wśród wszystkich statystyk, które pokazują, jak lukratywny jest biznes CBD, wpisy gwiazd Hollywood przyciągają więcej użytkowników. Dochodowy przemysł rzadko kiedy nie jest pozbawiony celebrytów. Oczekuje się, że przemysł marihuany będzie podwajał przychody każdego roku. Od czasu legalizacji w zeszłym roku, nastąpił gwałtowny wzrost popytu na CBD.

Jeśli nadal uważasz, że przemysł legalnej marihuany nie przynosi wzrostu każdego roku, lepiej pomyśl jeszcze raz. Ostatnio coraz więcej nowych start-upów pojawia się wszędzie w przemyśle marihuany. Ale kiedy widzisz, jak hollywoodzcy artyści i najlepsi twórcy rozrywki odchodzą od swojego showbiznesu na rzecz legalnego handlu marihuaną, wiesz, że w branży drzemie prawdziwy potencjał.

Post Malone, którego prawdziwe nazwisko to Austin Richard Post ogłosił plany założenia nowej firmy zajmującej się handlem marihuaną. Amerykański raper i autor tekstów pójdzie w ślady Snoop Dogga, Whiza Khalifa, Ricka Rossa, Method Mana i Redmana, a także kilku innych piosenkarzy, którzy podążyli w tym kierunku. Biznes ziołowy Post Malone będzie nosił nazwę, "Shaboink," który oficjalnie rozpocznie się w dniu 4 lipca 2019 r., data, w której Post Malone będzie obchodził swoje urodziny.

SPIS TREŚCI

  • Czym jest Shaboink?
  • Czego można się spodziewać po Shaboink
  • Przed Post Malone'em byli już inni
  • Zyskowna perspektywa dla branży marihuany
  • Myśl końcowa

Czym jest Shaboink?

Shaboink to termin stworzony przez Post Malone'a, który opisuje dziki seks dwojga ludzi uprawiających seks w szalonym, spontanicznym formacie. Post Malone planuje wykorzystać Shaboink, aby rozwinąć i spieniężyć swoją pasję do trawki. Shaboink reprezentuje drugą próbę Post Malone'a, aby spieniężyć swoje przekonanie i pragnienie. Można przypomnieć, że w listopadzie 2018 roku, "Better Now " hip popowy artysta współpracował z Crocs , aby stworzyć kolekcję dla ich kampanii oznaczonej tagiem "Come As You Like."

Czego można się spodziewać po Shaboink

Shaboink będzie szczególnie zaangażowany w produkcję pewnej linii kwiatów, vaporizerów i jointów pre-roll. Można przypomnieć, że oczekiwany biznes ziołowy Post Malone zadebiutował i zaznaczył swoje miejsce na targach marihuany, Hall of Flowers, które odbyły się w Santa Rosa Sonoma County Fairgrounds, w CA. Jednak Shaboink oficjalnie wprowadzi swoje produkty do sklepów w całym stanie, począwszy od 4 lipca, dnia 24. urodzin Post Malone'a.

Hemperfirma produkująca akcesoria z siedzibą w Nowym Jorku, będzie najprawdopodobniej producentem wszystkich opakowań dla linii produktów Shaboink i jej szerokiego czerwono-żółtego brandingu. Z drugiej strony, Shaboink ma również plany zaangażowania się w sprzedaż innych akcesoriów, takich jak papiery do palenia, czapki i naklejki.

Jakie jest prawdopodobieństwo sukcesu Shaboink?

Cóż, to normalne, gdy ludzie zastanawiają się, kto kupi nowy produkt. Ale, spokojnie, ktoś na pewno kupi ten produkt. Aby to potwierdzić, przejdź przez sklep Post Malone merch i zobacz, czy jest rynek na wszystko, na czym raper umieścił swoje nazwisko - od latarek po piłki do piłki nożnej. W ten sposób możemy stwierdzić, że biznes z ziołem Post Malone z pewnością przyniesie gotówkę dla Beerbongs & Bentleys piosenkarz.

Post Malone uruchamia Shaboink w samym środku serii udanych kampanii reklamowych. Raper jest obecnie na światowej trasie koncertowej i był na ziemi, aby wystąpić na ceremonii rozdania nagród Grammy, która odbyła się w tym roku. Utwór Post Malone'a "Sunflowerz udziałem Swae Lee trafił na pierwsze miejsce styczniowej listy Billboardu Hot 100. To już trzeci singiel rapera, który znalazł się na szczycie listy przebojów, po "Rockstar" w 2017 roku, oraz "Psycho" w 2018 roku. Z tych wskazówek można bezpiecznie powiedzieć, że Post Malone odniesie sukces w swoim nowym przedsięwzięciu związanym z konopiami indyjskimi.

There Have Been Others Before Post Malone

Jak wspomniano wcześniej, wielu celebrytów obrało tę drogę wcześniej, a Post Malone nie był jedynym piosenkarzem, który zaprezentował swoją zastrzeżoną linię marihuany na terenie expo. Inne gwiazdy, takie jak The Game i Chelsea Handler również wykorzystali targi do zaprezentowania swoich projektów związanych z trawką. Szczególnie interesujący jest The Game, który jest jednym z pierwszych celebrytów, którzy weszli w przemysł marihuany. Było to niezwykłe osiągnięcie, gdy w 2017 roku raper sprzedał swoją dyspensę w Santa Ana (The Reserve) za 7 milionów dolarów.

Biorąc pod uwagę tak pozytywne wyniki, biznes z chwastami Post Malone powinien wyjść lukratywny, biorąc pod uwagę popularność rapera i poprzednie sukcesy komercyjne.

Zyskowna perspektywa dla branży marihuany

Amerykański rynek marihuany przeżywa boom jak nigdy dotąd. Rynek ten jest dziesięć razy większy od rynku kanadyjskiego, a raczkujący rynek medycznej marihuany w stanach takich jak Nowy Jork, Illinois i Nevada przeżywa gwałtowny i rosnący wzrost. Wzrost i oczekiwane zyski przewyższają te odnotowane na rynku kanadyjskim w ciągu ostatniego roku.

Innym korzystnym aspektem, który w ogromnym stopniu przyczynia się do tego nowego wzrostu, są szybkie reformy polityczne przetaczające się przez USA. Po prezydenckim poparciu dla ustawy o marihuanie sponsorowanej przez senatora Gardnera z Kolorado, stworzono bezpieczną przystań dla firm produkujących legalną marihuanę, które mogą się rozwijać. Wisienką na torcie były radykalne zmiany w ustawie Farm Bill uchwalonej w 2018 roku, która legalizuje konopie do celów przemysłowych - wszystko to przyczyniło się do szacowanej wartości rynkowej 25 miliardów dolarów, którą według prognoz branża ma osiągnąć do 2025 roku. Fakt, że rynek jest obecnie wyceniany na 428 milionów dolarów, dodatkowo wskazuje, że potencjał wzrostu byłby wyższy do ostatniego kwartału 2019 roku. Ciągłe wejście nowych firm, takich jak Post Malone biznesu chwastów będzie nadal napędzać to oczekiwanie do punktu realizacji.

Myśl końcowa

Biznes marihuany doświadcza ogromnej fali inwestycji, jak się wydaje. Coraz więcej produktów wchodzi na rynek, a boom obejmuje inwestycje od artystów, którzy kochają trawkę.

Wiele osób, szczególnie celebrytów, szybko uczy się dywersyfikować swoje źródła dochodu, a legalny rynek CBD oferuje miły i opłacalny wybór dla każdego.

Post Malone podjął gigantyczny krok w kierunku monetyzacji tego, w co wierzy, a co było obiecującą perspektywą, ponieważ konopie indyjskie i konopie otrzymują pozytywne recenzje od rządu, aby przyspieszyć swój kurs. Liczba celebrytów, którzy weszli do branży marihuany wzrosła i ze wszystkich przesłanek wynika, że ten trend będzie się utrzymywał. Medyczna marihuana jest bez wątpienia jednym z najważniejszych punktów zainteresowania dla nowych i nadchodzących inwestorów na rynku marihuany.Nasiona konopii