ul. Miodowa 4, 32-588 Kraków 505-648-495 kontakt@promenadanieruchomosci.pl

Porady, jak znaleźć marihuanę wysokiej jakości

Wnioski: Znalezienie najlepszego zioła jest powszechnym zadaniem w dzisiejszych czasach. Wraz z ogromnym napływem legalnej marihuany i kwiatów konopi, robi się to mylące. Czy zioło powinno być spleśniałe? Gęste? Gęste, kiedy je zgniatasz? Słodki, kiedy czujesz zapach? Oto odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące zioła. Po rozmowie z wieloma profesjonalistami zebraliśmy tę listę rzeczy, które powinieneś sprawdzić przed zakupem zioła. Od zapachu, tekstury, koloru do gęstości kwiatów. Zrozum proste podstawy najlepszego kupowania zioła.

Marihuana jest organiczna. Produkty organiczne mają wrażliwą anatomię. Muszą być utwardzane, przetwarzane, odkażane i utrzymywane w bezpiecznym stanie, aby zachować jakość. Tak samo jest w przypadku marihuany. Podczas zakupu pączków, jakość powinna być najważniejszym priorytetem.

Rośliny marihuany są wrażliwe na światło i wymagają kontrolowanych dostaw składników odżywczych i warunków klimatycznych. Producenci na całym świecie stale zapewniają najwyższej jakości warunki uprawy, aby uzyskać najlepsze z konopi. Od gleby do wody, do światła słonecznego do temperatury.

Cannabis jest rośliną, która posiada wiele naukowych systemów wzrostu opracowanych przez naukowców. W ramach badań medycznych roślina ta była uprawiana w różnych warunkach. To dało nam wymaganą wiedzę, aby zmierzyć najlepsze produkty z konopi i używać ich mądrze.Zakup wysokiej jakości zioła może być trudny. Nie jest łatwo zidentyfikować najlepszą z ras. Potrzebujesz wiedzy o roślinach, gdzie szukać najlepszych z rasy. Jakość chwastów zależy od wielu czynników poza nasionami. Z pewnością wysokiej jakości chwasty pochodzą z dobrych nasion. Ale jest jeszcze wiele do zrobienia, jeśli chcesz w pełni wykorzystać korzyści. Poniżej zebraliśmy listę rzeczy, które powinieneś sprawdzić, aby kupić wysokiej jakości chwasty:

SPIS TREŚCI

 • Zapach
 • Smak
 • Gęstość
 • Wygląd i kolor
 • Trim
 • Trichomes
 • Pleśnie i szkodniki
 • Poziomy wilgotności
 • Test zanieczyszczenia
 • Certyfikat analizy
 • Pełne spektrum składników wspomagających

Zapach

Każdy wie, jak pachnie dobry pączek. Jest to szybko wyczuwalny, ostry zapach. Od słodkiego, przez drzewny, aż po przypominający olej napędowy, zapachy dobrych buds z konopi to właśnie te trzy cechy. Jeśli twój pączek nie ma żadnego zapachu, jest szansa, że stracił swoją skuteczność. Niewłaściwie zebrane pąki mają tendencję do wytwarzania nieprzyjemnego zgniłego zapachu, który jest podobny do resztek skórki warzyw. Zapach wskazuje ilość opieki, która została poświęcona Cannabis. Świeży zapach jest jasnym wskaźnikiem najwyższej klasy procedur i zapewnienia jakości. Podczas gdy źle pachnąca marihuana wskazuje na brak troski i właściwego przetwarzania.

Smak

Najlepszym sposobem na sprawdzenie jest smak. Jeśli twój punkt sprzedaży lub lokalny licencjonowany sprzedawca daje ci możliwość wypróbowania wybranej przez ciebie marihuany. Nic nie jest lepsze niż to. Przygotuj czystego jointa i zapal bud, aby go zmierzyć. Jaki ma smak? Jaki jest zapach po wypaleniu?

Gęstość

Wiele może być powiedziane przez gęstość pąków. Jeśli roślina jest w pełni rozwinięta i zbierana prawidłowo, daje gęste pąki. Natomiast lekkie pąki, którym brakuje gęstości są oznaką słabych nasion, niewłaściwych procedur uprawy, niedojrzałych zbiorów i ogólnie złej jakości. Upewnij się, że twoje pąki są gęste, aby uzyskać maksymalne korzyści.

Wygląd i kolor

Wygląd ma znaczenie, zwłaszcza na polu konopi. Najlepiej uprawiane buds są prawie zawsze soczyście zielone w kolorze. Chociaż kilka odcieni fioletu, czerwieni i brązu jest w porządku. Marihuana, która jest cała brązowa to zazwyczaj źle wyhodowane rośliny. Szukaj ogólnego zielonego odcienia marihuany, aby uzyskać najlepszą jakość.

Twoje pąki nie może zawierać dużo nasion i łodygi w nim. Spójrz na swój pąk ostrożnie i zidentyfikować liczbę łodyg i nasion w nim. Dobre pąki są wykonane z kawałków kwiatów i brak łodyg i nasion.

Przycinaj

Jeśli płacisz pełną cenę, musisz zadowolić się niczym innym, jak tylko produktem końcowym. Przycinanie dodatkowych liści jest istotną częścią suszenia. Patrząc na ilość liści obecnych w twojej marihuanie możesz dokładnie określić jak wiele przygotowań zostało włożonych w tworzenie buds każdej marihuany.

Trichomes

Trichomy to struktury, w których przechowywane są przede wszystkim kannabinoidy i terpeny. Dla dobrego doświadczenia upewnij się, że twoje buds są dojrzałe z trichomami. Główki trichomów powinny być mlecznobiałe z domieszką bursztynu. Jeśli główki trichomów są jasne, wskazuje to na wczesne zbiory. Natomiast całkowicie bursztynowe rośliny są oznaką dojrzałych zbiorów marihuany.

Pleśnie i szkodniki

Pleśnie i szkodniki są zanieczyszczeniami, które pojawiają się przy niewłaściwym przechowywaniu i przetwarzaniu. Aby mieć pewność, że otrzymasz najlepsze i świeże kwiaty, upewnij się, że wybrane przez ciebie pąki nie są dotknięte pleśnią i szkodnikami. Można je rozpoznać w sposób widoczny.

Poziom wilgotności

Dobre pąki są lepkie. Złe pąki kruszą się dość łatwo. Kwiaty marihuany, gdy są przechowywane i pielęgnowane z troską, mają tendencję do bycia świeżymi z terpenami i naturalnie występującymi związkami. To one nadają kwiatom lepką konsystencję. Podczas gdy suche pąki są oznaką braku niezbędnych terpenów. Szukaj pąka, który jest odpowiednio lepki i nie brakuje mu wymaganej miękkości.

Test zanieczyszczenia

Regulowany medical marihuana przechodzi test na zanieczyszczenie aby upewnić się, że nie zawiera zanieczyszczeń. Kupując marihuanę, zwróć uwagę na opakowanie, czy nie ma na nim napisu, że bud został przebadany pod kątem zanieczyszczeń.

Certyfikat Analizy

Certyfikat analizy jest kolejną obowiązkową rzeczą, którą licencjonowani producenci muszą się zająć. Preferowane przez niezależne laboratorium, certyfikat analizy jest szczegółowy raport molekularnych składników swoich pąków. Dla osób chcących palić buds bez THC, jest to pewność, że produkt z konopi jest wolny od THC.

Wspierające składniki o pełnym spektrum działania

Elementy pełnego spektrum to kannabinoidy, terpeny i flawonoidy, które występują naturalnie w rasach konopi. Odgrywają one zasadniczą rolę we wzmacnianiu korzystnego działania CBD. Popularnie znany jako efekt świty, jeśli jesteś zwolennikiem elementów, które występują naturalnie, możesz chcieć kupić CBD o pełnym spektrum lub szerokim spektrum.

Istnieje kilka czynników, które doprowadzą do podjęcia najlepszej decyzji o zakupie. Marihuana rośnie organicznie, ale produkt końcowy zależy od wielu innych rzeczy. Właściwe procedury muszą być przestrzegane na każdym etapie, począwszy od uprawy nasion, poprzez zbiory, aż do końcowego utwardzania. Znalezienie dobrej marihuany nie jest wcale takie trudne. Wystarczy przestrzegać tej listy kontrolnej, a na pewno kupisz najlepsze zioło w swoim życiu.
Nasiona konopii