ul. Miodowa 4, 32-588 Kraków 505-648-495 kontakt@promenadanieruchomosci.pl

Przepis na cukierki z zioła - łaskotanie najsłodszego miejsca na języku

Cukierki, lollies, czy gumy do żucia - kochamy je od dzieciństwa. Czasami mam wrażenie, że miłość do nich jest ucieleśniona w naszych kubkach smakowych, a my jesteśmy biologicznie zaprogramowani, aby powiedzieć "tak, daj mi więcej - daj mi wszystko".

Kto wie- może jest w tym jakieś biologiczne pochodzenie?

Może nasi przodkowie jedli tak dużo cukru, że mamy to w sobie - wrodzone, tzn. pragnienie posiadania niekończących się słodyczy.

Och, wybaczcie! Nie chcę Cię zanudzać biologią - ot, taki atut czytania za dużo filozofii ewolucyjnej :p.

Ale rozumiecie o co chodzi.

"Jeśli kochasz słodycze - nie ma mowy, żebyś odmówił słodyczy z dodatkiem marihuany - nie wtedy, gdy jesteś miłośnikiem zioła i chcesz wykonać zadanie na cały dzień.

A może byś tak zrobił? Nah! Nie sądzę.

Jedynym powodem, dla którego wspomniałem o części ewolucyjnej było to, że zarówno cukier, jak i marihuana wywołują euforyczną reakcję w organizmie - oba uwalniają "przyjemną" dopaminę w systemie - i wszyscy lubimy się od nich "uzależnić".

Właśnie wtedy pomyślałem o połączeniu tych dwóch substancji pobudzających umysł, aby stworzyć przepis na ziołowe cukierki, które są przeznaczone do produkcji siódmego nieba na twojej kanapie!

Wspaniałą rzeczą w moim przepisie na cukierki z marihuany jest to, że możesz go dostosować do swoich potrzeb.

Nie jest to rygorystyczny przepis, którego nie możesz naruszyć swoją kreatywnością. Dostaniesz pełną ocenę za swoją kreatywność - spróbuj.

Flavor- rozmiary- kształty- szczep marihuany- styl gotowania- garnirowanie- i setki kombinacji- istnieje mnóstwo sposobów, dzięki którym możesz eksperymentować- wszystko, co musisz zrobić, to- zachować swoje chęci i odwagę w kuchni.

Mówią, że najwięcej odwagi i eksperymentów wychodzi z kuchni.

Słusznie mówią!

Więc, na co czekamy?

Let's just crusade w kierunku budowania jednego z najlepszych receptur cukierków ziołowych, które mamy wokół, i shell-shock wszystkich wokół z naszej kreatywnej potencji.

SPIS TREŚCI

 • Warunki wstępne przed zrobieniem cukierków z trawki
 • Składniki na cukierki z trawki
 • Sprzęt
 • Jak zrobić ziołowe cukierki? Bezkonkurencyjny przepis na cukierki z marihuany!
 • Oblicz swoją potencję jadalną

Warunki wstępne przed zrobieniem cukierków z trawki

Ponieważ szukamy dostać łatwe cukierki chwastów w naszych koszyków cukierniczych - musimy dowiedzieć się wszystkiego o bud jadalne lizaki i rzeczy, które musimy zrobić je.

Trzeba będzie kilka elementów, aby przepis na słodycze marihuany uruchomić udany.

Zanim naprawdę zaczniemy walczyć z podejmowania przepis- rozważmy trzy najważniejsze rzeczy.

 1. Wybór odmiany

  Wybór odmiany marihuany staje się o wiele bardziej konieczny, kiedy przeprowadzasz eksperyment w swojej kuchni.

  Ponieważ dzieci i osoby starsze będą prawdopodobnie spożywać te cukierki, upewnij się, że szczep, który wybierzesz, ma wymagane smaki, posiada istotne właściwości lecznicze, a co najważniejsze - ma kontrolowany poziom THC.

  Przymocuj się do szczepu, który pasuje do Twoich wymagań.

 2. Dekarboksylacja zioła

  Niezależnie od jakości Twojego szczepu, upewnij się, że go dekarboksylujesz.

  Możesz nie znać zasady dekarboksylacji zioła. Oto obowiązkowa procedura, którą musisz wykonać bezbłędnie.

  Surowa marihuana lub suszone ziele nie jest psychoaktywne.

  Powiedzmy, że połknąłeś kawałek surowego ziela bez podgrzania go. Twoja sesja z marihuaną najprawdopodobniej się nie powiedzie, ponieważ wysuszona trawka zawiera kwaśne THC. Nie aktywuje się ono, dopóki nie zastosujesz ciepła.

  Surowa marihuana zawiera dekarboksylowane THCa, które jest prekursorem THC.

  Ponieważ robimy zioło w formie cukierków, nie będziemy go palić ani waporyzować. Stąd, należy uzyskać chwyt THC przed gotować i spożywać go.

  Na koniec, odpowiadamy jak zrobić cukierki z marihuany.

 3. Robiąc cannabutter

  Nasz przepis na zioło jest niekompletny bez cannabutter.

  Cannabutter jest doskonałą alternatywą dla masła. Na szczęście mamy już dla ciebie gotowy przepis na cannabutter. Przejrzyj naszą internetową książkę z przepisami, aby uzyskać więcej szczegółów.

Składniki Cukierków Doniczkowych

   • 1 filiżanka naturalnego cukru (użyj organicznego dla zdrowszej opcji)
   • 1/4 filiżanki przefiltrowanej wody
   • 1 łyżka masła (używamy cannabutter)
   • 2 - 3 łyżki stołowe nalewki z konopi
   • 1 - 4 krople barwnika spożywczego (wybierz kolor, który najbardziej cię pociąga)
   • 1/2 filiżanki syropu kukurydzianego (ponownie, użyj organicznego, jeśli to pasuje do Twojego stylu życia)
   • 1 łyżka stołowa aromatu cytrusowego (wybierz dowolny smak, który lubisz)

Sprzęt

   • Termometr do cukierków
   • Owijarki do cukierków
   • Foremki do cukierków
   • Rondel

Jak zrobić ziołowe cukierki? Bezkonkurencyjny przepis na cukierki z marihuany!

   • Zaczniemy od nasmarowania rondelka łyżką masła w dłoniach. Dla mocniejszych uderzeń - i jeszcze mocniejszego przepisu - użyjemy masła kannabinoidowego.

    Smarujemy rondle jako część mise en place. Mise en place oznacza przygotowanie naczyń i składników, które są nam potrzebne tuż przed rozpoczęciem ostatecznego gotowania. Smarowanie patelni masłem kannabinoidowym zapewnia, że nasza mieszanka cukierków z marihuany uzyska odpowiednią konsystencję
    marihuany od samego początku. *
   • Następnie do rondla wsypiemy cukier, syrop kukurydziany i przefiltrowaną wodę.

    Wiecie już, że dodajemy cukier, aby sprawdzić słodki punkt na naszym języku. Podobnie, dodajemy łagodnie słodki syrop kukurydziany, aby zapewnić słodycz i wymaganą wilgotność do przepisu. Zapobiega on również nadmiernemu krystalizowaniu się cukru i rujnowaniu masy cukierniczej. Użyjemy go do wywołania gładkiej tekstury dla naszych cukierków ziołowych. *
   • Następnie będziemy podgrzewać mieszaninę w średniej temperaturze i ubijać ją, aż cukier rozpuści się w mieszaninie.

    Mieszamy cukier, ponieważ chcemy, aby jego cząsteczki równomiernie rozłożyły się w przygotowanej przez nas mieszance. Można powiedzieć, że zrobiliśmy to dla spójności smakowej.
   • Po rozpuszczeniu cukru, dodamy teraz kilka kropel barwnika spożywczego.

    *Możemy dodać wiele kolorów żywności, aby urozmaicić nasze ziołowe cukierki.*
   • Teraz będziemy podgrzewać mieszaninę w wysokiej temperaturze. Podczas gdy mieszanina gotuje się - włożymy termometr cukierniczy do roztworu. To jest, aby upewnić się, że jesteśmy ogrzewania go na 300 F.

    Lizaki ziołowe, twarde cukierki ziołowe i kruche cukierki powinny być podgrzewane w temperaturze od 300 do 310 stopni Fahrenheita. Niska temperatura sprawi, że będzie to miękkie pęknięcie jak taffy, a wysoka temperatura spowoduje karmelizację płynu.
   • Kiedy termometr cukierniczy wskaże 300 stopni, odstawiamy rondel z ognia i pozwalamy, aby temperatura spadła do 223-235 stopni. Jest to idealna temperatura do przygotowania kandyzowanych owoców.

    *Pozwalając naszej mieszaninie ostygnąć, upewniamy się, że nasz syrop cukrowy osiągnie stadium nitki. Jeśli nie masz termometru cukierniczego, możesz określić temperaturę etapu nitek, biorąc masę cukierniczą na łyżkę i pozwalając jej opaść. Jeśli kapie z łyżki i tworzy sznurek lub nitkę- wtedy jesteśmy na miejscu.*
   • Aby uzyskać twardsze kuleczki, zmieszamy nalewkę z konopi i aromat cytrusowy w cukierkach w nieco wyższej temperaturze, tj. w 245 do 250 F. Podobnie, aby uzyskać jeszcze twardsze kuleczki z ziół - utrzymuj temperaturę pomiędzy 250 a 265 F.

    Cukierki ziołowe są niekompletne bez nalewki ziołowej. Jest to silny ekstrakt z konopi indyjskich, który jest dodawany do kilku rodzajów cukierków, aby zmaksymalizować smak i stworzyć silny profil cukierków marihuanowych.
   • Teraz zalejemy nasze foremki do cukierków przygotowanymi przez nas mieszankami.

    Możemy użyć dowolnej formy do cukierków, którą wybierzemy. Gummy bears lub rozgwiazdy cieszą się dużą sławą dzięki
    CBD i THC Cukierki.*
   • Następnie umieścimy masę do ostygnięcia w foremkach.

    Pozwolimy im twardnieć przez co najmniej 30 minut. To minimalny czas suszenia dla tej konkretnej słodyczy z ziół. Uzyskamy jeszcze lepsze rezultaty, jeśli pozwolimy mu schnąć przez 60 lub więcej minut.*
   • Teraz użyjemy aluminium lub papieru pergaminowego w celu zachowania naszych cukierków z konopi. Dla dodatkowego bezpieczeństwa- umieść je w szczelnym słoiku mason.

    *Aluminium lub papier pergaminowy chronią cukierki ziołowe przed promieniami słonecznymi i wysoką temperaturą. Zapewniają one zachowanie smaku i portfela cukierka.
   • To jest to. Mamy nasze ziołowe cukierki gotowe.

    Możemy cieszyć się wspaniałymi cukierkami marihuanowymi podczas śniadania lub kolacji - nie ma idealnego czasu, aby je mieć.

Oblicz swoją potencję jadalną

Jeśli jesteś początkującym konsumentem zioła - to oczywiste, że nie będziesz miał bladego pojęcia o swojej jadalnej potencji.

Możesz zjeść setki tych kulek cukierków ziołowych i nie czuć prawego uderzenia, lub możesz po prostu zjeść jedną i jesteś gotowy na cały dzień.

Tak więc, zalecamy, aby dowiedzieć się o swojej jadalnej potencji, tak aby można było użyć odpowiedniej dawki THC w cannabutter i odpowiedniego poziomu nalewki z konopi w mieszance.

Ponownie, Twoja wiedza zostanie sprawdzona na podstawie równomierności dystrybucji THC we wszystkich cukierkach.

Dlatego nie nudzcie się mieszaniem - to najlepsze, co możecie zrobić, jeśli naprawdę chcecie, żeby wszystkie cukierki dawały równoważne efekty psychotropowe.

Postscriptum:

Regulacja dawki marihuany jest całkowicie pod twoją kontrolą. W obecnym przepisie - użyliśmy wariantów marihuany w dwóch różnych procesach - raz podczas smarowania rondla za pomocą masła kannabinoidowego, a drugi podczas dodawania nalewek z konopi. Aby uzyskać mniej ostre i umiarkowane uderzenie - możesz pominąć pierwszy proces.

Postscriptum 2:

Zakładamy, że nasz przepis na cukierki będzie wypróbowany tylko w legalnych rejonach. Jeśli marihuana nie jest legalna w Twoim miejscu zamieszkania - współczujemy Ci; jednakże naciskamy na naszych czytelników, aby nie ryzykowali życia z powodu nieodpartego pragnienia. Rozumiemy, że trudno jest uniknąć jaskrawych, mokrych w ustach cukierków ziołowych, ale to najlepsze, co mogliśmy zrobić przy obecnym prawie dotyczącym marihuany.

Więc, co dzisiaj wrzucasz do ust, aby zaliczyć czas? Pomarańczowego gumowego misia czy oślepiająco-czerwoną rozgwiazdę?

Kliknij, aby ocenić ten post![Ogółem: 16 Średnia: 3.9]

Nasiona konopii