ul. Miodowa 4, 32-588 Kraków 505-648-495 kontakt@promenadanieruchomosci.pl

Wyobraźmy sobie, że mamy eliksir, po którym znikają wszystkie najważniejsze choroby: czy konopie są jego sercem?

Jeśli jesteś taki jak ja, pozwól mi zgadnąć, używałeś mnóstwa rzeczy z konopi, ale nigdy nie słyszałeś o sercach konopnych. Mam na myśli... Brałem produkty konopne przez dwa dobre lata. To bardzo długi okres.

W ciągu tych lat przygotowywałem przepisy na bazie marihuany, w tym przepyszne sałatki ze steków i super apetyczną bruschettę, żeby wymienić tylko kilka. Pomimo wszystkich zaszczytów, jakie spotkały mnie w związku z konopiami, nigdy nie słyszałem o ich surowym, łuskanym wnętrzu: sercach konopnych.

Musisz poddać dwie osoby ścisłej kontroli za podważanie tych słodkich, małych serduszek: przemysł marketingowy i, oczywiście, mnie. Marketing, ponieważ nie mam pojęcia, dlaczego mieliby przegapić tak korzystne surowe, łuskane wnętrze nasion konopi, a ja, ponieważ nie mam pojęcia, dlaczego miałbym przegapić tak pomocne surowe, łuskane wnętrze nasion konopi!

Chcesz się ze mnie śmiać? Cóż, masz do tego pełne prawo. Trzymałem z dala od ciebie instrumentalną, miękką część wewnętrzną nasion konopi. Ale w dzisiejszych czasach, surowe obiady są podstawą spiżarni dla mojej rodziny i dla mnie. Nie można pominąć pokręconego cytatu, którym się kieruję... Ręka pełna konopnych serc dziennie trzyma stres z daleka.

W końcu, po miesiącu badań nad sercami konopi, jestem pewien, że mogę dodać do tego trochę jasności i uzasadnić super święty element w nasionach konopi. Więc czy jesteś gotowy na ziołową zabawę?

SPIS TREŚCI

 • Co to są serca konopne
 • Nie wszystkie hojne serca są czerwone. Niektóre są zielone i kremowe.
 • A oto, jak jest naprawdę. Oto dlaczego je pokochasz.
 • Ale czy to konopie, o których myślę? Facet od marihuany?
 • Zalety serc konopnych: wszystkie powody, dla których potrzebujesz tych jadalnych granulek
 • Odżywianie serc konopnych: rozkładanie na czynniki pierwsze
 • Serca konopne mają bardzo zdrowy wpływ na twoje zdrowie, bóg obiecuje.
 • Jak używać serc konopnych?
 • Jak przechowywać serca konopne?
 • Kiedy najlepiej jest spożywać serca konopne
 • Najważniejsze informacje - zdrowe serca konopne

Czym są serca konopne

Ty i ja jesteśmy tak przyzwyczajeni do odmian konopi, że zastanawiam się, czy kiedykolwiek przyjrzeliśmy się nasionom konopi z bliska. Jeśli przyjrzysz się im uważnie, nie są to najmniejsze jaźnie konopi. Można je rozbić na miękkie, wewnętrzne części. Kiedy więc usuniesz zewnętrzną skorupę, to co masz w środku to serce konopi.Pomyśl o konopiach jak o molekułach. Czy możesz je rozbić? Zdecydowanie tak. Co otrzymasz, gdy poderżniesz im gardło? Atomy! Serca konopne są jak atomy. Są bogate w składniki odżywcze, a rzeczy organiczne, jak atomy, mają w sobie elektrony i neutrina. Tak, tak! Nudna fizyka. Czyż nie? Nie martw się! Nie musisz rwać włosów z głowy, nie wchodzimy w kwanty. Gdzie ja byłem? Tak! Konopne serca!!!Nie wszystkie hojne serca są czerwone. Niektóre są zielone i kremowe.

Możesz się zastanawiać, czy te konopne serca są jak te typowo czerwone serca przedstawiane w filmach i książkach. Nie! Nie! One nie mają takiego kształtu; nie mają też takiego koloru.

Są bardzo miękkie w konsystencji. W dotyku, wyglądzie, estetyce są dość relaksujące. Nie zapominając o ich smaku. Są orzechowo-gryczane! Te ziarenka ubierają się w zielone i kremowe tkaniny, mam na myśli... kolory.

Ale te serca są oryginalnymi heart-hackers, o wiele bardziej autentyczne niż te głowy imposter, które nazywają siebie "prawdziwymi heart-hackers" na mediach społecznościowych. ???? Dlaczego to mówię? Ponieważ kiedy dodasz te wewnętrzne nasiona w swoich codziennych suplementach, natychmiast oddasz swoje serce. Rozumiesz?

A teraz prawdziwe sedno sprawy. Oto dlaczego je pokochasz.

Nie ma zdefiniowanej nauki na temat posiadania serc konopnych. Nawet cukier i sól mają pewne ograniczenia. Ale serca konopne? Możesz je spożywać na surowo lub po ugotowaniu. Posypuj nimi płatki śniadaniowe i smoothie, albo polej nimi sałatki i płatki owsiane. Połóż je na granoli lub dużym grillowanym burgerze.

Tak więc z wszechstronnością przychodzi odpowiedzialność kreatywności! To znaczy... produkt może być maksymalnie uniwersalny. Ale to, co czyni go naprawdę niezwykłym, to Twoja kreatywność, aby wykorzystać go w tak wielu przepisach. Serca konopne wyraźnie krzyczą, aby używać ich w różnych przepisach; to tylko kwestia Twojej kreatywności. Biorąc pod uwagę, że jesteś na wysokim poziomie kreatywności, jestem pewien, że będziesz pękać wspaniałe przepisy serca konopi.

Ale czy to konopie, o których myślę? Ten od marihuany?

Noooooo!!! Wiem, do czego zmierzasz. Serca konopne nie są równe sercom z marihuany. Mogą należeć do tej samej rodziny, ale są zupełnie różne od siebie. Pomyśl o nich jak o braciach, którzy wybrali różne ścieżki: jeden obrał podejście terapeutyczne, a drugi rekreacyjne.

Widziałem ludzi, którzy rozróżniali je poprzez dobre i złe ścieżki, ale zostawię to wam do decyzji, ponieważ mój osobisty osąd jest całkiem niepotrzebny i bezmyślny. Tak więc konopie i marihuana należą do tej samej rodziny marihuany. Podczas gdy konopie mają thc, psychoaktywną łodygę odpowiedzialną za dawanie ci euforycznego haju; konopie mają cbd lub inne niepsychoaktywne składniki, leczniczo silną część rośliny.

Więc nie!!! Konopne serce to nie jest facet od marihuany. Jest to substancja niepsychoaktywna. Musisz wiedzieć, że Stany Zjednoczone dopuszczają konopie o zawartości thc poniżej 0,3%. Gdybyś zaprzyjaźnił się z marihuanowym facetem nafaszerowanym thc, najprawdopodobniej skończyłbyś wpatrując się w ściany komórek. Takie są prawa! Nie możesz pomóc.

Zalety serca konopnego: wszystkie słuszne powody, dla których potrzebujesz tych jadalnych granulek

Nie próbuję sprzedać ci serc konopnych. Mój szef nie płaci mi wystarczająco dużo, aby poprzeć te produkty. Tylko żartuję! Nie muszę tego zatwierdzać. Zalety serc konopnych wystarczą, żebyś ruszył z fotela i zarezerwował swoją działkę.

Ale masz uzasadnioną myśl. Dlaczego powinieneś włączyć go do swojego życia, gdy istnieją światowe-alternatywy na świecie? Cóż, gdybym tylko mógł wyjaśnić ci w jednym mocnym-linerze. Ale jestem pisarzem i muszę to rozciągnąć :p

A więc mój przyjacielu. Serca konopne są absolutną ucztą dla twojego ciała. Jeśli kiedykolwiek chciałeś się leczyć, zdobądź te serca dla siebie. Aby leczyć bolesność mięśni i stany zapalne.

Siłownia lub bieganie, tenis lub pływanie, wielu aspirantów i profesjonalistów często wydaje się nie dostrzegać niezbędnych białek potrzebnych dla organizmu. W rezultacie ich ciało więdnie, a oni czują się zmęczeni.

Na szczęście, serca konopne mają białko. Nie tylko białko, ale dwa razy więcej białka, niż można uzyskać z nasion lnu i chia. I mają niską zawartość węglowodanów. Posiadanie ich może złagodzić stany zapalne w organizmie, dzięki czemu mięśnie odzyskują siły, a ty jesteś mocno na ścieżce biegowej.

Gdyby tylko serca konopne na tym poprzestały. Ale to są serca konopi; widzisz... serce, z którego wychodzą szczepy konopi. Więc muszą być w sam raz na pieniądze. Oferują one huk każdej złotówki z kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6. Jeśli miałbym wybrać drugą nazwę dla serc konopnych, nazwałbym je fundamentalną wyspą aminokwasów... ponieważ mają wszystkie dziewięć niezbędnych aminokwasów, których potrzebujemy, aby stworzyć kompletne źródło białka.

Odżywianie serc konopnych: podział

Myślę, że zanim dodasz serca konopne do swojej codziennej diety, byłoby mądrze, gdybyś wiedział wszystko o ich wartościach odżywczych. Przewiń w dół! Rozkładam na czynniki pierwsze listę wartości odżywczych serc konopnych. Lista obejmuje wartości odżywcze dla 100 g (10 łyżek stołowych) zgodnie z zatwierdzeniem USDA:

 • Kalorie: 552.78
 • Tłuszcz: 48.1g
 • Sód: 4.9mg
 • Węglowodany: 8.65g
 • Błonnik: 3.9g
 • Cukry: 1.66g
 • Białko: 31.63g

Serce konopne ma bardzo zdrowy wpływ na Twoje zdrowie, bóg obiecuje.

Składniki odżywcze serca konopnego są wystarczające, aby uzasadnić, jak dobre są. Ale ich wpływ na zdrowie, oh my freaking god! Nie chcę rzucać hiperbolami, ale są one niesamowite. Badania na zwierzętach pokazują, jak dobre mogą być te serca.

Choć nie mamy dokładnych danych na temat prób na ludziach i brakuje kontrolowanych badań, to chyba mamy cenne szczegóły, by forsować je jako perspektywy terapeutyczne. W końcu to nie jest tak, że nie mamy żadnych danych na ten temat. Oto więc, jak serca konopne mogą wpłynąć na twoje życie.

#1 Serca konopne dla Twojego serca

Byłoby to "stoobid", gdyby serca konopne nie zadowoliły twojego serca. Ale na szczęście, to robi dla każdego. Jak każde chia i len, serca konopne są zdrowe dla serca. Oznacza to, że... zdrowe ciało potrzebuje zdrowego postępowania układu krążenia.

Jeśli zastanawiasz się, co to za postępowanie, cóż, wszystko, co jest związane z sercem. Napływ i odpływ krwi, tlenu i składników odżywczych we krwi, zdrowie żył i tętnic, tętno, itp. wszystko musi być odpowiednio funkcjonalne, abyś żył dobrym życiem.

Ale wiem, że utrzymanie ich w ryzach nie jest łatwe. Jeśli nie wierzysz, po prostu cofnij się do swojego stylu życia, stanu psychicznego i nawyków żywieniowych, a będziesz zaskoczony, jak dodajesz śmieci do swojego ciała. Tak czy inaczej, moja uwaga jest prosta: serca konopne mają kwasy omega-3 i omega-6. Badania wskazują, że te kwasy tłuszczowe są niezbędne do zapobiegania chorobom układu krążenia.

#2 Serca konopne dla kontroli cukrzycy

Jeśli pytasz mnie o chorobę, z którą zawsze byłem w pobliżu, to jest to cukrzyca. Moi rodzice ją mają; moi dziadkowie ją mieli. Cała linia rodowa wydaje się być wadliwa. Szanse są wysokie, że rozwinę ją w jakimś okresie. Smutne! Nieprawdaż?

Do diabła, nie. Ufamy konopnym sercom! Te nasiona-wewnątrz-nasiona są bogate w magnez. Czy wiesz, że twoje ciało potrzebuje magnezu, aby kontrolować poziom cukru we krwi? Cukrzyca to piekielnie poważny problem. Ludzie z cukrzycą typu 2 wykazują niską zawartość magnezu, w tym moi rodzice :/.

To powiedziawszy, uzbroiłem się w serca konopne, aby walczyć z tą chorobą, która dotyka połowę populacji Ziemi. Więc oto mój plan gry, jeśli moje ciało musi walczyć z wahaniami poziomu cukru we krwi.

Po pierwsze, przyjmuję dzienną dawkę serc konopnych. Po drugie, magnez zawarty w sercach konopnych rozpuszcza się w moim krwiobiegu i rozbija cukry. A po trzecie, zmniejsza ryzyko insulinooporności, aby zapobiec ryzyku wystąpienia cukrzycy. Łatwy plan? Yeaaah! Więc jestem pewna, że chciałabyś mieć taki sam plan, jeśli nie chcesz być przymusowo powstrzymywana od słodyczy i wyrobów cukierniczych.

#3 Serca konopne dla kości

Jestem zaskoczona jak magnez jest wielozadaniowy. To jest lada dzień lepsze niż nisko poznawczy idiota, taki jak ja. Kiedy uderzasz w swoje 40s, a twoje kości zaczynają drżeć, jakby miały się rozpadać w pierwszym spurcie, potrzebujesz czegoś, aby uniknąć tej przerażającej myśli. A magnez pomaga ci ominąć ten straszny pomysł.

Nie tylko twój poziom cukru, ale także prowadzi do mocniejszych kości. Badania wskazują, że istnieje bezpośrednia korelacja między magnezem a gęstością mineralną kości. Jeśli zapytasz mnie w prostszych słowach, jeśli ta gęstość jest wysoka, będziesz miał mniejsze ryzyko złamań kości i osteoporozy.

Więc jeśli chcesz skakać z 6-stopowych ścian, lub złapać lokalny pociąg w wieku 40 lat, lub wymknąć się ze swoją datą i uciec jak Usain Bolt, zacznij mieć serca konopne, od zaraz!

#4 Serca konopne dla funkcji poznawczych

Jak możemy nie mówić o mózgu, kiedy mówiliśmy tak wiele o sercu? Zwykle ludzie nazywają siebie nawzajem przeciwnymi skrajnościami: osoba serdeczna nie może być poznawcza, a osoba poznawcza nie może być serdeczna. Ja twierdzę, że potrzebujemy równowagi między emocjami a racjonalnością.

Serca konopne robią to dla twojego serca i zdrowia poznawczego, bezstronnie. Dlatego właśnie jestem zakochana w tych nasionach. Elementarne badania wykazały, że serca konopne zapobiegają uszkodzeniom pamięci spowodowanym stanem zapalnym.

Powiedzmy, że cierpisz z powodu traumatycznego urazu głowy. W twoim prawym obszarze głowy znajduje się mały region, hipokamp. Jeśli go uszkodziłeś lub zraniłeś, mogą wystąpić problemy poznawcze, które obejmują Alzheimera. I myślę, że wiesz, co to za choroba. Cieszę się, że serca konopne wykazały obiecujące wyniki do tej pory, chociaż potrzebujemy o wiele więcej solidnej substancji w nim. Ale nie ma nic złego w spróbowaniu tego organicznego maleńkiego nasionka.

Jak używać serc konopnych

Wspomniałem o tym... wszechstronność, jaką prezentują serca konopi, jest oszałamiająca. Musisz się obudzić i otrząsnąć trzymając się za kołnierz, aby przetestować na nim kreatywność. Mimo to... podam Wam kilka przepisów na serca konopne, które warto wykorzystać.

 • Lubisz tosty z awokado? Połóż go na jego wierzchu.
 • Na toście z dowolnym masłem i dżemem.
 • Włożone między hamburgery lub nadziane na patties.
 • W sałatce (warto go opiekać dla lepszego smaku)
 • Sałatki ze stekami
 • Posypane w ptysiach i kanapkach
 • Wrzuć trochę do smoothies
 • Wypieki takie jak pizze, muffiny, chleby, ciasteczka
 • Przepisy na czekoladę lub lody
 • W batonach energetycznych i kulkach
 • W ciastach, gofrach i naleśnikach
 • Dodawane do hummusu

Ja wymyśliłam je w 5 minut. Lista jest nieskończona! Możecie wymyślić dowolny przepis i spróbować włączyć do niego te konopne maleństwa.


Jak przechowywać serca konopne?

Nie wszystkie dobre rzeczy są trwałe. W tym sensie, jestem nieśmiertelny! Haha! Ok, więc serca konopne są dobrymi rzeczami, które dość szybko się psują. Pod warunkiem, że osierociłeś je na otwartej przestrzeni. Ale jeśli dasz im doskonałe miejsce do życia, takie jak szczelnie zapakowany słoik lub pudełko, będą żyły długo, aby zobaczyć, jak starzejesz się o rok.

Konopne serca są jak wampiry polarne. Lubią ciemne obszary w chłodnych miejscach. I nie znoszą wilgoci. Suche miejsce to najlepszy sposób, aby zapobiec ich zepsuciu. Czy wspomniałam, że wytrzymają rok tylko wtedy, gdy je zapieczętujesz i przechowasz w lodówce. Przechowywanie w spiżarni może nie zadziałać tak samo. Cóż, 3 lub 4 miesiące i możesz mieć do czynienia z palącym włosy zjełczałym zapachem.

Kiedy najlepiej spożywać serca konopne

Czy możesz je mieć już teraz? Miej je! Serca konopne najlepiej jest mieć co roku. Nie ma do nich przypisanej metki sezonowości. Chociaż są one zbierane jesienią, możesz kupić zapakowane serca konopne od renomowanych marek.

Całkowite pozbycie się thc z niego może nie być możliwe. Więc dostać taki, który jest łatwo sprzedawany na rynku i są legalnie akceptowane przez rząd i organicznie akceptowane przez ludzi.

Kluczowe wnioski - zdrowe serca konopne

 • Zdrowe serce konopne to nie nasiona konopi. To część, którą otrzymujesz po usunięciu zewnętrznej skorupy nasion.
 • Jego wszechstronność jest niesamowita! Możesz go używać w od A do Z przepisów.
 • Jest to potencjalnie kula lecznicza.
 • Odżywianie serca z konopi jest dobre dla serca i kości.
 • Pacjenci z cukrzycą mogą mieć ulgę od wiecznie wahającego się poziomu cukru.
 • Konieczne jest ostrożne przechowywanie.Kliknij, aby ocenić ten post![Total: 0 Average: 0]

Nasiona konopii