ul. Miodowa 4, 32-588 Kraków 505-648-495 kontakt@promenadanieruchomosci.pl

Policja radzi rodzicom "Sprawdzajcie słodycze na Halloween!"

Chociaż Halloween to zabawa dla dzieci, okazuje się, że dla rodziców jest to trochę bardziej stresujące niż zwykle. Kilka tygodni temu, Departament Policji Johnston w Pensylwanii wydał ostrzeżenie w poście na Facebooku. Zawiadomienie było skierowane do rodziców, aby sprawdzili cukierki na Halloween dla dzieci, ponieważ niektóre narkotyki THC wyglądały podobnie do kilku popularnych cukierków na Halloween.

Post zawierał obraz przejętych THC Edibles, które zostały wykonane tak, aby wyglądały jak cukierki Nerds Rope. Cukierki te są bardzo popularne wśród dzieci, zwłaszcza podczas Halloween. Dlatego też Departament Policji poprosił o szczególną uwagę.

Strona post brzmi: "Policja w Johnstown chciałaby zwrócić szczególną uwagę na Nerds Rope edibles zawierające 400mg THC, które zostały znalezione podczas przeszukania w Stoney Creek Twp. Podczas tego Halloween, wzywamy rodziców do bycia czujnymi w sprawdzaniu cukierków swoich dzieci, zanim pozwolą im na spożycie tych smakołyków. Narkotyki są zapakowane jak zwykłe cukierki i mogą być trudne do odróżnienia od prawdziwych."

Firma, która produkuje cukierki dla dzieci, Ferrara Candy Company, oświadczyła w oświadczeniu dla CNN, że nie mają nic wspólnego z podobnie wyglądającymi cukierkami THC. Stwierdzili," Ten produkt jest podrobiony i w żaden sposób nie jest związany z Ferrara Candy Company. Chcemy zapewnić konsumentów, że produkty Nerds, które można znaleźć w największych sklepach detalicznych w całym kraju i na nerdscandy.com są bezpieczne do spożycia."

Departament Policji w Johnstown, po zapytaniu o aktualizację na Facebooku, wyjaśnił magazynowi Rolling Stone że post został stworzony, aby podnieść świadomość. I że THC edibles nie były celowo rozprowadzane wśród dzieci. Mają rację, ponieważ powszechnie wiadomo, że marihuana jest dość droga w porównaniu z nieszkodliwymi cukierkami na Halloween. W większości przypadków ludzie nie oferują nawet pełnowymiarowych batoników, nie mówiąc już o rozdawaniu drogich cukierków THC. Dlatego takie przypadki byłyby dość rzadkie. A także, jeśli taka wpadka się zdarzy, dzięki temu artykułowi, będziesz już miał je z kolekcji słodyczy swojego dziecka!

Innym powodem, dla którego takie zdarzenia będą rzadkie jest to, że Starsi uwielbiają się naćpać... a naćpanie się w formie cukierka to tylko bonus! Żaden zdrowy na umyśle dorosły nie dawałby dzieciom tych jadalnych cukierków, kiedy mogłyby się one zamiast tego "zrelaksować". Poza tym, zanim pojawiły się ostrzeżenia o jadalnych cukierkach z THC, istniało wiele miejskich legend, które ostatecznie rozpowszechniły tę samą wiadomość o sprawdzaniu cukierków dla dzieci. Te miejskie legendy obejmowały żyletki, narkotyki wewnątrz cukierków.

W końcu wszystkie te legendy i ostrzeżenia miały na celu bezpieczeństwo dzieci. Tak, że nawet rzadki błąd nie powoduje żadnej szkody dla nich. Tylko sprawdzenie haul Halloween Twojego dziecka nie tylko zapewni im bezpieczeństwo, ale także da Ci szansę na gobble up swoich ulubionych cukierków.


Nasiona konopii